İlaçlamanın Faydaları Nelerdir ?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/uskudarbocekilac/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
GECE GORUNUSU
GECE GORUNUSU

Yapılan ilaçlama sonunda ilaçlama yapılan ortamda bir tek canlı böcek görülmez ve görsel rahatsızlık ve daha önemlisi sağlığımıza zarar verebilecek bir problem kalmayacaktır.

Böcekler İle Nasıl Mücadele Edebiliriz ?

Dünya nüfusunun %25’inin ve astım hastalarının %75’inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Işıktan kaçarlar gündüzleri saklandıkları için yoğun populasyon olsa bile ortalıkta görülmezler. Her türlü besinle beslenebilirler. Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, alerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar. Uzun süre etki gösteren jel kıvamındaki ilaçlarımızın insanlara, çevreye ve hedef olmayan canlılara yönelik zararlı etkisi yoktur. Jel İlaçlama için hiçbir hazırlık yapmanıza gerek kalmayacağı gibi hiçbir işinizde de aksaklıklar olmayacaktır. Jel İlaçlama esnasında ortamı kapatmaya ve jel ilaçlamadan sonra ise havalandırmaya gerek kalmayacaktır. Fareler ön dişlerinin büyümesini engelleyebilmek için elektrik kablolarını kemirme ihtiyacı duyuyor.Ancak elbette ki bu hem onlar hem de çevre için risk taşıyor. Yüksek voltajlı kabloları kemiren bir fare yangın çıkmasını sebep oluyor, ancak tabi ki bu yaptığından pişman olacak kadar uzun yaşayamıyor. İç alanlarda pellet formunda ilaçlar, dış alanlarda suya dayanıklı mum formunda ilaçlar en gelişmiş ve uygun yerleştirme yapılmış istasyonlarda kullanılarak kemirgenlere karşı mücadele uygulanır. Kemirgen mücadelesi çok kısa periyotlu kontrollerle de çok iyi sonuçları vermektedir. Firmamız bu alandaki en iyi rodentisitleri kullanarak yüzde yüz başarı elde etmiştir. İlaçlar kesinlikle garantili ve sağlık bakanlığından onaylı olup aynı sorun ile karşılaştığınızda ücretsiz tekrardan ilaçlama yapılmaktadır.  Fare ile mücadelede mutlaka ilaçlama periyodik yapılmalı tek ilaçlamayla kesin sonuç ortaya çıkmayacağını unutmamak gerekir. Fare ile mücadele de bireysel olarak mücadele etmeyip, profesyonel ve yasal ilaçlama şirketleri tarafından fare ilaçlama hizmeti almak gereklidir. Yasal ilaçlama şirketleri, fare ile mücadele konusunda kullandıkları etkili ve yasal fare ilaçları ve kullandıkları farklı yöntemler ile fareleri yok etmektedir. İlaçlama firmaları seçerken dikkat etmeniz gerekenlerden bir tanesi de garanti vermesidir.

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...

Yorum yapın

böcek ilaçlama bağcılar böcek ilaçlama istanbul