Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

İstanbul Örümcek İlaçlama çalışmalarımız büyük bir özveri içerisinde sürdürülmektedir. Dünya içerisinde yer alan her ortamda görülmekte olan örümcek haşeresi toplamda 8 tane bacağa sahiptir. Örümceklerin birçok türü bulunur. Yaklaşık olarak 30 bini aşan türdeki örümcekler soğuk iklimlerde, ılıman iklimlerde, sıcak iklimlerde yaşam sürmektedirler.

Örümcekler evde, iş yerinde, depolar içerisinde, çatılarda, bodrum katları içerisinde, bahçelerde, kuytu derinliğe sahip köşelerde görülmekte olan bir haşere türüdür. Ayrıca hızlı bir şekilde üreme yeteneğine sahip olan bir haşere türüdür. Hızlıca ürerler. Bu açıdan çok tehlikelilerdir. Çünkü örümceğin kısa süre içerisinde ortamın her bir noktasına yayılması demek tehlike oranının her geçen saniye içerisinde artıyor olduğu anlamına gelmektedir. Bu yüzden örümcek tehlikesi fark edildiği anda zamanında önlem alınmalıdır.

Örümceklerin boyutları ise 1-2cm’den 35cm’ye kadar değişkenlik gösterebilir. Türden türe değişen boyutları, şekilleri ve renkleri bulunmaktadır. Örümceklerin bacak yapıları çok özeldir. Özelden kastımız şudur ki ağların üzerinde rahatça gezinebilmeleri üzerine tasarlanmışlardır.

ÖRÜMCEK İLAÇLAMA NASIL YAPILIR?

İstanbul Böcek İlaçlama Firması olarak örümcek ilaçlama nasıl yapılır saygıdeğer okurlarımıza aktaralım. İlk olarak haşereyle mücadele edeyim derken yanlış kimyasal ilaç veya ilaçlama tekniği kullanımına neden olmamak için bireysel önlemlerden kaçınmak gerekmektedir.

İstanbul Örümcek İlaçlama Şirketi olarak öncelikle örümcek probleminin yaşandığı alanı inceliyoruz. Alanı incelemekteki amaç mekanı tüm özellikleriyle birlikte tanımaktadır. Mekanı tam olarak tanımadan haşerelere karşı yeteri kadar önlem alınamaz.

Mekanla ilgili gerekli tüm incelemeler yapıldıktan sonra ortamda haşerelerin nereye yerleştiğine göz atılmalıdır. Üreme alanları, besin kaynakları gibi kritik noktalar tespit edilmelidir. Ardından haşere türüne karşı kullanılacak olan ilaçlar ve ilaçlama teknikleri belirlenmelidir.

Örümceklere karşı kullanılan ilaçlar kokusuz özelliktedir. Kokusuz ilaçlama yaparak örümceklere karşı çözüm getirmekteyiz. Kokusuz ilaçlarla sürdürülen ilaçlama çalışmaları sonucunda ortamın havalandırılması, mekanın boşaltılması gerekmez. Çünkü ilaç sadece temas etmekte olduğu alanlar üzerinde etkilidir.

İstanbul’un her ilçesi üzerinde yaşanan haşere sorunlarına ilişkin destek almak, ilçede haşere görülen haşere problemlerine ilişkin bilgi edinmek adına firmamızı gün içerisinde her saat aramanız mümkündür. 24 saat boyunca fare, akrep, pire, kene, hamamböceği, bit, örümcek ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

No votes yet.
Please wait...
böcek ilaçlama bağcılar böcek ilaçlama istanbul